Domov Triedy
Triedy v aktuálnom školskom roku
1. ročník PDF Tlačiť E-mail
I.trieda- triedna učiteľka Mgr. Mária Bodnárová

Samuel Bendík
Boris Bočkay
Bruno Bogus
Sebastián Čuj
Dáša Dzuríková
Bianka Farkašovská
Dávid Farkašovský
Filip Klima
Damián Okuľár
Lukáš Rumančík
Emma Širillová

ROZVRH HODÍN - 1. ročník
Vyučovací deň/ vyuč. hodina 1. 2. 3. 4. 5 6.
pondelok SJL MAT SJL TSV --- ----
utorok SJL MAT SJL VYV VYV ----
streda SJL MAT SJL ANK PVO ----
štvrtok SJL MAT SJL TSV --- ----
piatok NBI/ETV MAT SJL HUV --- ----
Vysvetlenie k používaným skratkám:
SJL – slovenský jazyk a literatúra
MAT – matematika
PVO - prvouka
ANK – komunikácia v anglickom jazyk
HUV – hudobná výchova
VYV – výtvarná výchova
TSV – telesná a športová výchova
NBI - náboženská výchova ( rímskokatolícka )
ETV - etická výchova
 
2. ročník PDF Tlačiť E-mail
II.trieda, 2. ročník - triedna učiteľka Mgr.Oľga Liptáková
Filip Balla
Damián Butvin
Tomáš Čuj
Sofia Farkašová
Kamila Farkašovská
Natália Farkašovská
Jakub Farkašovský
Michaela Gaňová
Ema Hovancová
Emily Kaščáková
Milota Kavuličová
Marko Kováč
Jakub Kučma
Michal Labaš
Jakub Lopatka
Tadeáš Macejko
Karolína Macejková
Nela Piškanderová
Alex Pramuka
Bianka Šusterová
Sabína Zavadská
ROZVRH HODÍN - 2. ročník
Vyučovací deň/ vyuč. hodina 1. 2. 3. 4. 5 6.
pondelok SJL MAT SJL PVO --- ----
utorok SJL MAT SJL TSV HUV ----
streda SJL MAT SJL VYV VYV ----
štvrtok SJL MAT SJL ANK PVO ----
piatok KSC NBI TSV MAT --- ----
Vysvetlenie k používaným skratkám:
SJL – slovenský jazyk a literatúra
MAT – matematika
PVO– prvouka
KSC - komunikácia v slovenskom jazyku

HUV – hudobná výchova
VYV
– výtvarná výchova
TSV – telesná a športová výchova
NBI - náboženská výchova (rímskokatolícka)
ANK – komunikácia v anglickom jazyku
 
3. ročník PDF Tlačiť E-mail
III. trieda, 3. ročník - triedna učiteľka Mgr. Zuzana Combová
Tadeáš Čuj
Miriam Čujová
Michaela Klimová
Nina Nováková
Lukáš Papcun
Matúš Sanetrik
Petra Skybová

ROZVRH HODÍN - 3. ročník
Vyučovací deň/ vyuč. hodina 1. 2. 3. 4. 5. 6.
pondelok SJL MAT SJL INF ANJ ----
utorok SJL MAT SJL HUV TSV ----
streda SJL MAT SJL VYV PVC ----
štvrtok SJL MAT VLA ANJ SJL ----
piatok ANJ SJL NBI PDA TSV ----
Vysvetlenie k používaným skratkám:
SJL – slovenský jazyk a literatúra
MAT – matematika
PDA – prírodoveda
VLA – vlastiveda
INF - informatika
HUV – hudobná výchova
VYV – výtvarná výchova
TSV – telesná a športová výchova
ANJ – anglický jazyk
NBI - náboženská výchova (rímskokatolícka)
PVC - pracovné vyučovanie
 
4. ročník PDF Tlačiť E-mail
III. trieda, 4. ročník triedna učiteľka Mgr.Zuzana Combová
Nikola Dyksiňska
Aneta Gondeková
Ema Hutníková
Tobias Macejko
Martin Ruman
Peter Rumančík
Lenka Šusterová
Adrián Švestka
Jakub Uhrin
ROZVRH HODÍN - 4. ročník
Vyučovací deň/ vyuč. hodina 1. 2. 3. 4. 5 6.
pondelok SJL MAT SJL IFV ANJ VLA
utorok SJL MAT SJL HUV TEV ----
streda SJL MAT SJL VYV PVC ----
štvrtok SJL MAT VLA ANJ SJL ----
piatok ANJ SJL NBK PDA TEV ----
Vysvetlenie k používaným skratkám:

SJL – slovenský jazyk a literatúra
MAT
– matematika
PDA – prírodoveda
VLA – vlastiveda
PVC – pracovné vyučovanie
NBK - náboženská výchova

HUV – hudobná výchova
VYV
– výtvarná výchova
TEV – telesná výchova
ANJ – anglický jazyk
IFV - informatická výchova

 
Školský klub detí PDF Tlačiť E-mail
1. oddelenie vychovávateľka Ľubomíra Gálová

Samuel BENDÍK
Boris BOČKAY
Bruno BOGUS
Sebastián ČUJ
Dáša DZURÍKOVÁ
Bianka FARKAŠOVSKÁ
Dávid FARKAŠOVSKÝ
Filip KLIMA
Damián OKUĽÁR
Lukáš RUMANČÍK
Emma ŠIRILLOVÁ
Filip BALLA
Tomáš ČUJ
Sofia FARKAŠOVÁ
Kamila FARKAŠOVSKÁ
Natália FARKAŠOVSKÁ
Ema HOVANCOVÁ
Milota KAVULIČOVÁ
Marko KOVÁČ
Jakub KUČMA
Michal LABAŠ
Jakub LOPATKA
Karolína MACEJKOVÁ
Alex PRAMUKA
Sabína ZAVADSKÁ
Michaela KLIMOVÁ
Lukáš PAPCUN
Matúš SANETRIK
Martin RUMAN
Peter RUMANČÍK
Adruán ŠVESTKA
Jakub UHRIN

ROZVRH ČINNOSTÍ ŠKD
deň/činnosť Oddychová, relaxačná činnosť
11,25-12,20
Obed
Oddychová, relaxačná činnosť
Príprava na vyučovanie
Rekreačná
činnosť
pondelok Ľubovoľná činnosť žiakov, ktorí končia 4. vyuč. hod. 12,20 - 13,00
Spoločensko – vedná
13,00-14,30
Písanie domácich úloh
Didaktické hry
Čítanie
14,30-15,15
15,15-16,00
utorok Ľubovoľná činnosť žiakov, ktorí končia 4. vyuč. hod. 12,20 - 13,00
Telovýchovná, zdravotná a športová
13,00-14,30
Písanie domácich úloh
Didaktické hry
Čítanie
14,30-15,15
15,15-16,00
streda Ľubovoľná činnosť žiakov, ktorí končia 4. vyuč. hod. 12,20 - 13,00
Pracovno – technická
13,00-14,30
Písanie domácich úloh
Didaktické hry
Čítanie
14,30-15,15

15,15-16,00
štvrtok Ľubovoľná činnosť žiakov, ktorí končia 4. vyuč. hod. 12,20 - 13,00
Prírodovedno – environmentálna
13,00-14,30
Písanie domácich úloh
Didaktické hry
Čítanie
14,30-15,15
15,15-16,00
piatok Ľubovoľná činnosť žiakov, ktorí končia 4. vyuč. hod. 12,20 - 13,00
Esteticko – výchovná
13,00-14,30
Písanie domácich úloh
Didaktické hry
Čítanie
14,30-15,15
15,15-16,00
 
Reklamný prúžok