Domov Oznamy Aktuálne oznamy školy
Oznamy ZŠ
Individuálne pohovory 2020 PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia!
Pozývame Vás na individuálne pohovory, ktoré sa budú konať v triedach jednotlivých ročníkov ( 4. ročník - riaditeľňa školy ) 20. januára 2020 od 14:00 hod. - 16:30 hod. Na pohovore budete oboznámení s výchovno-vzdelávacími výsledkami Vášho dieťaťa za 1. polrok školského roka 2019/2020 a podujatiami, ktoré nás v najbližšej dobe čakajú.

Vianočné prianie 2019 PDF Tlačiť E-mail

Blížia sa Vianoce, a preto všetkým chceme zaželať ich krásne a pokojné prežitie.
Čo bolí, nech sa zahojí. Čo Vás trápi, nech sa urovná.
A keď už budete doma, všetci spolu, prajeme Vám menej správ cez sociálne siete, aby tí, ktorí Vás maju radi zaklopali na Vaše dvere a prišli na kávu, rozhovor, či po objatie.

Krásne Vianoce a nezameniteľnú pohodu domova praje kolektív ZŠ Jamník 184

Vianočné vystúpenie Snehová kráľovná PDF Tlačiť E-mail

Milí rodičia!
Pozývame Vás na vianočné vystúpenie Snehová kráľovná, ktoré sa uskutoční 18. decembra 2019 o 16:30 hod. v zasadačke obecného úradu.
Uvidíte rozprávkový príbeh nerozlučnej detskej dvojice, ktorá prekoná i nemožné, len aby boli opäť spolu, v teple, pri krbe a v bezpečí.
Tešíme sa na Vás!

Sviatok sv. Mikuláša PDF Tlačiť E-mail

Dňa 6. decembra 2019 ( piatok ) o 16:00 hod. privítame v obci sv. Mikuláša. Prihovoríme sa mu krátkym kultúrnym programom, aby z návšetvy v Jamníku mal iba pekné spomienky. V čase od 14:00 hod. do 16:00 hod. sa v zasadačke obecného úradu konajú tradičné Mikulášske trhy, na ktorých si môžete zakúpiť vianočné dekorácie vyrobené žiakmi školy na krúžku Šikovníček. Podávať sa bude chutný detský punč.
Všetci ste srdečne vítaní!

So Slovnaftom do divadla PDF Tlačiť E-mail

Dňa 28. novembra 2019 sa o 10:00 hod. všetci žiaci školy zúčastnia divadelného predstavenia Kráska a zviera v Spiššskom divadle. Využitím kultúrnych pokazov a projektu Slovnaft ľuďom, do ktorého sme sa zapojili, sa o prepavu postará spomínaná spoločnosť a zafinancuje dopravu do divadla a späť.

<< Začiatok < Dozadu 1 2 Dopredu > Koniec >>