Domov Oznamy Aktuálne oznamy školy
Oznamy ZŠ
Zápis do 1. ročníka - informácia č.3 PDF Tlačiť E-mail

Zápis do 1. ročníka sa uskutoční prostredníctvom stránky školy vyplnením online formulára v období od 15. do 30. apríla 2020, aby sa zabránilo osobnému kontaktu z dôvodu vyhlásených opatrení. Overenie správnosti vyplených informácií vo formulari dôjde do dvoch týždňov od skončenia mimoriadneho prerušenia školského vyučovania._Doklady k odkladu začiatku plnenia povinnej školskej dochádzky doručí zákonný zástupca dodatočne, najneskôr do štyroch týždňov od skončenia mimoriadneho preušenia vyučovania (1.žiadosť zákonného zástupcu o odklad, 2.odporučenie všeobecného lekára pre deti a dorast, 3._odporučenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie).Zápisať dieťa do školy je povinnosťou každého zákonného zástupcu. Dieťa musí do konca augusta 2020 dovŕšiť 6 rokov veku.
O postupe ako vyplniť formulár budeme infomovať včas. Ďakujeme!

Zápis do 1. ročníka - informácia č.2 PDF Tlačiť E-mail

Z najnovších informácií ministra školstva vieme, že zápis do 1. ročníka na školský rok 2020/2021 bude prebiehať od 15. do 30. apríla 2020 bez osobnej prítomnosti detí. Musíme minimalizovať stretávanie, takže krízový štáb dal jasné pravidlá. Touto cestou Vás, rodičov budúcich prvákov, chcem veľmi pekne poprosiť, napíšte nám vaše telefónne číslo ( na jedného z rodičov ), aby sme boli spolu v kontakte a vyriešili zápis k spokojnosti všetkých strán. Určite budem hľadať kontakt na Vás aj inou cestou. Meno, priezvisko rodiča a zapisovaného dieťaťa, tel. kontakt zaslať na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .
Urobíme všetko pre to, aby začiatok roka bol pre všetkých hravo zvládnutý.
Ďakujeme za pochopenie!

Zápis do 1. ročníka - informácia č.1 PDF Tlačiť E-mail

Zápisy žiakov do 1. ročníka na školský rok 2020/2021 by sa mal uskutočniť od 1. do 30. apríla 2020. Situácia, v ktorej sa momentálne nechádzame nás určite prinúti, najmä ministra školstva, robiť zmeny.
Chcem Vás, rodičov budúcich prvákov uistiť, že o všetkom budete informovaní včas a všetky nové skutočnosti Vám sprostredkujeme. Zároveň Vás budeme informovať o dôležitých pokynoch, postupoch či iných usmerneniach. Prosím, sledujte našu stránku, ktorá bude spojením medzi Vami a vedením školy. Ďakujeme!

OZNÁMENIE PDF Tlačiť E-mail

Z dôvodu celospoločenských opatrení k zamedzeniu šírenia ochorenia COVID-19 je škola od 16. marca 2020 do 27. marca 2020_vrátane_ZATVORENÁ. V prípade potreby je možné konaktovať riaditeľku školy na e-mailovej adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. _alebo telefonicky na čísle 0917818422.
Vyučovanie prebieha denne v domácom prostredí. Každá triedna učiteľka zadáva povinnosti pre žiakov spôsobom dohodnutým so zákonnými zástupcami. Prosíme rodičov, aby školským povinnostiam venovali veľkú pozornosť a spoločne s deťmi vypracovávali zadané úlohy. Veríme, že po uplynutí karanteny sa všetko vráti do pôvodného stavu a zažijeme veľa veselých školských chvíľ.
Touto cestou všetkým rodičom vyjadrujeme úprimnú vďaku za spoluprácu a pochopenie. Držte sa!

Verejná vyhláška hlavného hygienika SR PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia!
V súlade s verejnou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky bolo vydané ROZHODNUTIE o nariadení opatrenia pri ohrození verejného zdravia podľa § 48 ods. 4 písm. d) zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.Opatrenia ZAKAZUJÚ všetkým fyzickým a právnickým osobám organizovať a usporadúvať hromadné športové, kultúrne, spoločenské či iné podujatia, kde dochádza k zhromažďovaniu ľudí v termíne od 10.03.2020 do 23.03.2020.
V termíne od 10.03.2020 až do odvolania sa všetkým osobám s prechodným alebo trvalým pobytom v SR, ktoré sa vrátili od 10.03.2020 z pobytu na území Čínskej ľudovej republiky, Kórejskej republiky, Iránskej islamskej republiky a Talianskej republiky nariaďuje bezprostredne po návrate oznámiť túto skutočnosť telefonicky alebo elektronicky poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti o následnom postupe v domácom prostredí.
11.03.2020 - NOVÉ INFORMÁCIE
Rušia sa s okamžitou platnosťou - všetky zájazdy, exkurzie žiakov aj učiteľov; lyžiarske zájazdy, školy v prírode a výlety po dobu 14 dní; okresné, krajské a celoštátne kolá súťaží detí a žiakov.
Apelujeme na dodržiavanie hygieny u žiakov a izolovanie žiakov, ktorí sú chorí ( nechať v domácom prostredí a liečiť, neposielať do školy )!!!

<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 Dopredu > Koniec >>