Domov Oznamy Aktuálne oznamy školy
Oznamy ZŠ
Vyhlásenie zákonného zástupcu od 17.5.2021 PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia!
Vyhlásenie zákonného zástupcu platné od 17.5.2021 nájdete na dole uvedenom linku (príloha č. 4). Zákonný zástupca predkladá vyhlásenie po viac ako 3 dňoch neprítomnosti žiaka v škole vrátane víkendu.

Súťažime, pomôžte hlasovaním! PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia a priatelia školy!
13.5.2021 štartuje hlasovanie na stránke https://www.cerstvehlavicky.sk/a potrvá až do 23.6.2021. Súťažíme o pravidelný prísun ovocia a zeleniny z Kauflandu pre všetkých žiakov školy na celý školský rok zadarmo. Čerstvého ovocia zeleniny nie je nikdy dosť.
Na uvedenej stránke sa musíte prvýkrát zaregistrovať a každý deň zahlasovať.
Zapojte do súťaženia čo najviac ľudí. ĎAKUJEME!

Zápis detí do 1. ročníka s elektronickou prihláškou PDF Tlačiť E-mail

OZNÁMENIE

o zápise žiakov do základnej školy na školský rok 2021/2022

Riaditeľstvo Základnej školy, Jamník 184 v spolupráci s Obcou Jamník, 05322 Jamník 101 v súlade s § 20 ods. 2 až 4 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní ( školský zákon ) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a v zmysle VZN Obce Jamník oznamuje, že

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA

sa uskutoční od 1. apríla do 30. apríla 2021

Ak bude v čase konania zápisu pretrvávať mimoriadna situácia, núdzový stav alebo výnimočný stav vyhlásený v súvislosti s ochorením COVID-19, zápis sa bude organizovať bez osobnej prítomnosti detí.

Elekrtonická prihláška do 1. ročníka tu:https://forms.gle/RYXNVfbRvw7vrNZVA

Kontakt škola: 053/4492110, 0917 818 422.

Miesto konania zápisu: Základná škola, Jamník 184

Dieťa absolvuje test školskej zrelosti pod dohľadom pedagóga ZŠ. Rodičia vyplnia potrebnú dokumentáciu a po skončení testovania sa dozvedia výsledok. Na overenie správnosti rodného čísla je potrebné priniesť rodný list dieťaťa (rodný list v škole neostáva, preto netreba fotokópiu). Každé dieťa si prinesie so sebou farbičky a ceruzu. Poplatok za pracovné zošity nehradené MŠVVaŠ SR zákonný zástupca uhradí v deň zápisu.
Súbor 9 písaniek - 7, 50 €
Precvičovanie počítania - 2, 10 €
Zajko Rátajko - 2, 40 €
Časopis Vrabček - 8, 00 €
--------------------------------------
SPOLU 20 €

Poplatok uhradí aj zákonný zástupca, ktorého dieťa bolo v minulom školskom roku 2020/2021 zapísané na plnenie povinnej školskej dochádzky, no malo odklad a do školy nastúpi v školskom roku 2021/2022.

Nástup žiakov na prezenčnú výučbu od 9.2.2021 PDF Tlačiť E-mail

Dňa 9. februára 2021 nastupujú žiaci na prezenčnú výučbu. Prechádzame do režimu vzdelávania v škole, ale za prísnych hygienických pravidiel, ktoré zverejnilo ÚVZ SR. Podrobnejšie informácie ste dostali od triednych učiteliek. Na žiakov sa už veľmi tešíme. Škola je len škola.
Ďakujeme, že budete dodržiavať stanovené protipandemické nariadenia!

Dištančné vzdelávanie od 11. januára 2021 PDF Tlačiť E-mail

Dňa 11.januára 2021 na základe rozhodnutie ministra školstva a iných organizácií podieľajúcich sa na riešení epidemiologickej situácie v súvislosti s COVID -19 žiaci nastúpia na DIŠTANČNÚ FORMU VZDELÁVANIA až do odvolania. O zmene na prezenčnú formu vzdelávania Vás budú včas informovať tiredne učiteľky. Ďakujeme za pochopenie!

<< Začiatok < Dozadu 1 2 Dopredu > Koniec >>