Domov Oznamy Aktuálne oznamy školy
Oznamy ZŠ
Náš projekt postúpil do verejného hlasovania - PROSÍME O KAŽDÝ HLAS! PDF Tlačiť E-mail

Náš projekt Outoodorová trieda sa dostal do verejného hlasovania!
Hlasovanie verejnosti prebieha od 1. júna do 30. júna 2019.

Projekt a aktuálny stav hlasovania nájdete tu:

Výherné projekty sa túto príjemnú správu dozvedia e-mailom_1. júla 2019, zároveň budú zverejnené na stránke_www.gestopremesto.sk.

KAŽDÝ MOŽE ODOVZDAŤ IBA JEDEN HLAS! ĎAKUJEME!

Olympijský deň 2019 PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia!
Všetkých Vás 1. júna 2019 srdečne pozývame na spoločný Olympijský deň s kultúrnym programom venovaný práve Vám. Slávnostné otvorenie bude o 10:00 hod. na školskom dvore. Prineste si so sebou športové oblečenie a chuť súťažiť spolu s deťmi. Občerstvenie zabezpečia dlhoroční a skúsení guľášmajstri.
Tešíme sa na Vašu prítomnosť!

Celoškolské stretnutie rodičov 27.5.2019 PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia!
Pozývame Vás na celoškolské stretnutie rodičov, ktoré sa uskutoční 27. mája 2019 ( pondelok ) o 16:30 hod. v počítačovej miestnosti. Záver školského roka sa nezadržateľne blíži, a preto je potrebné informovať o záverečných podujatiach a výchovno-vzdelávacích výsledkoch žiakov.

Zápis budúcich prvákov 2019 PDF Tlačiť E-mail

V súlade s§ 20 ods. 2 až 4 zákona č. 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní ( školský zákon ) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov sa v našej škole dňa

10._apríla 2019

uskutoční

ZÁPIS DETÍ DO 1. ROČNÍKA

pre školský rok 2019/2020. Na plnenie povinnej školskej je potrebné zapísať dieťa, ktoré dovŕšilo 6 rokov pred začiatkom školského roka.
Zápis detí sa uskutoční v spolupráci s pedagógmi Materskej školy, Jamník 185 v dopoludňajších hodinách, kedy dieťa absolvuje test školskej zrelosti pod dohľadom pedagóga ZŠ. V popoludňajších hodinách v čase od 15:00 hod. do 17:00 hod. budú individuálne konzultácie s rodičmi a zapísanými deťmi o zvládnutí testov.
K overeniu osobných údajov doniesť RODNÝ LIST DIEŤAŤA!
Dieťa si na zápis zoberie pastelky a ceruzu . Poplatok (20 €) za pracovné zošity nehradené MŠVVaŠ SR a detský časopis zákonný zástupca uhradí v popoludňajších hodinách.
Zápis do prvého ročníka trvá podľa školského zákona od1. apríla do 30. apríla 2019, preto je možné prísť a požiadať riaditeľstvo školy o zápis aj v iný, ako stanovený termín zápisu. Týka sa to najmä žiakov z iných obcí alebo neúčasť zo zdravotných či iných dôvodov. Na otázky týkajúce sa zápisu radi odpovieme na tel. čísle 053/4492110, mobil 0917 818 422 alebo písomne na e-mailovej adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

Oznámenie o novom mobilnom čísle školy PDF Tlačiť E-mail

Oznamujeme rodičom, že okrem pevnej linky môžu volať aj na mobilné číslo 0917 818 422.

<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 Dopredu > Koniec >>