Domov Oznamy Aktuálne podujatia školy

ak treba, tak si ťa
ten ktosi dobrý zastane.

Poďakuj svojim učiteľom,
ak od nich dobré veci vieš,
ak viac životu rozumieš,
ak naznačili smer
ako ďalej ísť,
ak pomohli obrátiť TVOJ ďalší list.
2020---Tablo 4rocZS Jamnik-1500

Úspešne sme zvládli sme školský rok 2019/2020 PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 30 Jún 2020 06:55

zaver roka 19 201zaver roka 19 203zaver roka 19 204zaver roka 19 205
Krásne letné prázdniny a oddych podľa vlastných predstáv prajeme všetkým žiakom aj rodičom. Po lete sa do školských lavíc vrátime 2. septembra 2020 (streda) . Čas upresníme tesne pred nástupom.

66. Hviezdoslavov Kubín v digitálnom priestore PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 16 Jún 2020 13:29
Dve naše úspešné recitátorky, ktoré vyhrali školské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín sa kvôli zlej čarodejnici Korone nezúčastnili obvodného kola v Smižanoch. Využili sme možnosť zapojiť sa do 66. ročníka súťaže HK v digitálnom priestore. Zemplínske osvetové stredisko v Michalovciach nám ponúklo prezentovať dievčatá na internete so súhlasom rodičov. A oni súhlasili, za čo sme veľmi povďačné:-)
Vypočujte si báseň Cibuľa v podaní Milotky Kavuličovej ( 01:52) a text Ako ma tréma dostala v podaní Sabínky Zavadskej ( 57:50).
PRAJEME PRÍJEMNÝ UMELECKÝ ZÁŽITOK!
Tu je link na youtube kanál: https://youtu.be/zyMUQaPQ3aE

Prerušenie školského vyučovania až do odvolania PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 27 Marec 2020 11:08

usmernenie MS covid 20201usmernenie MS covid 20202usmernenie MS covid 20203
Rozhodnutím ministra školstva z 26.marca 2020 ( viď prílohy) sa mimoriadne prerušuje školské vyučovanie v školách od 30.marca 2020 až do odvolania.

LINK na dokument:

Deti a cudzí ľudia, prevencia pred zlodejmi PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 10 Marec 2020 09:29

prednaska policia prevencia1prednaska policia prevencia2prednaska policia prevencia3
Dňa 26. februára 2020 navštívil našu školu kapitán Lang z OR PZ v Spišskej Novej Vsi. Prišiel k nám s programom Kamarátka Ema. Išlo o príbehy detí, ktoré sa dostávali do rôznych nebezpečných situácií. Na základe týchto príbehov priblížil našim žiakom rôzne nástrahy, ktoré na nich čakajú nie len na ulici, ale aj doma. Deti sa dozvedeli, ako sa správať a zachovať, keď ich na ulici osloví cudzí človek. Na príbehoch Emky a jej kamarátov poukázal na chyby akých sa deti najčastejšie dopúšťajú, keď prechádzajú cez cestu peši alebo na bicykli. V jednom z príbehov sa mali možnosť dozvedieť, že ani domov nie je pre nich bezpečný, ak nedodržia určité pravidlá: neotvárať cudzím ľuďom, keď odchádzam z domu nezabudnem zamknúť dvere, pozatvárať okná, skontrolovať, či som vypol vodu, plyn,... .Príklady z filmu boli určite dobrým ponaučením pre každého a podnietili žiakov k väčšej opatrnosti. V závere žiakom pán Lang poradil, ak majú akýkoľvek problém, aby sa s ním zdôverili rodičom, starým rodičom, učiteľom, najbližším kamarátom, alebo zavolali na linku dôvery, aby si svoj problém nenechávali pre seba.
Zapísala: koordinátorka primárnej prevencie

<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 Dopredu > Koniec >>