Olympijská športová slávnosť PDF Tlačiť E-mail
olympijska_sportova_slavnost1olympijska_sportova_slavnost2olympijska_sportova_slavnost3olympijska_sportova_slavnost4olympijska_sportova_slavnost5
Našu malú Olympijskú školskú slávnosť zažili žiaci školy 25.5.2011 v dopoludňajších hodinách.  Počasie nám prialo a nič nebránilo tomu, aby sa všetci dosýtosti zabavili, zašportovali si a v neposlednom rade sa pripravili na Olympijské festivaly detí a mládeže Slovenska. Slávnosť začala prezentáciou Olympijských správ, ktoré žiakov oboznámili s teóriou olympijskej výchovy v úplne jednoduchej a nenáročnej podobe. Naučili sa rozumieť slovku fair play, kto bol zakladateľom novodobých olympijských hier, bola im vysvetlená olympijská symbolika, prečo si športovci podávajú ruky, aké letné a zimné športy  poznáme a veľa iných zaujímavých informácií. To, že dávali pozor a počúvali dokázali správnym vyplnením doplňovačky. Slávnosť pokračovala disciplínami na školskom dvore a v závere odmenením prvých troch miest v každej disciplíne. S malou odmenou však odišiel každý žiak.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?