Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2010/2011 Futbalový turnaj najmladších žiakov
Futbalový turnaj najmladších žiakov PDF Tlačiť E-mail
futbalovy_turnaj1futbalovy_turnaj2futbalovy_turnaj3futbalovy_turnaj4futbalovy_turnaj5
Piatok, 13. máj 2011, nebol pre našu školu dňom zakliatym, ale veľmi úspešným. Chlapci na futbalovom turnaji najmladších žiakov, ktorý sa konal v areáli  ZŠ Nejedlého, Spišská Nová Ves, vybojovali nádherné 1. miesto. Toľko radosti ste za malú chvíľku nevideli, koľko sme jej s trénermi videli my. Na turnaji nás reprezentovali: Adrián Macejko, Michal Jančár, Martin Gaňa, Dominik Hudák, Samuel Fassinger, Róbert Repko, Filip Farkašovský, Matej Kurilla. Hrali proti školám z Markušoviec, Sloviniek, Spišského Hrušova, Spišskej Novej Vsi / dve družstvá chlapcov /, Spišských Vlách.Vďaka patrí aj brankárovi Damiánovi Tomaščíkovi z Danišoviec. Bol vynikajúci. Výhra chlapcov je odmenou pre ich trénerov p. Jána Rumančíka a Rasťa Kočiša, ktorí ich na tomto turnaji sprevádzali. Každý úspech je balzamom na detskú či dospelú dušu. Zvlášť je to pri práci s deťmi, ktorá je veľmi náročná a je v nej aj veľa zodpovednosti za bezpečnosť  malých futbalistov. Chlapci len tak ďalej! Trénerom veľa pevných nervov!
                                                                                                                  ĎAKUJEME!
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?