Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2010/2011 Päťlístok - vedomostná súťaž neplnoorganizovaných škôl
Päťlístok - vedomostná súťaž neplnoorganizovaných škôl PDF Tlačiť E-mail
patlistok0
Dňa 1. júna 2011 sa v našej škole bude konať spoločné podujatie detí z neplnoorganizovaných  základných škôl - Päťlístok 2011.  Názov podujatia  napovedá, že sa jej zúčastní  5 škôl z nášho blízkeho okolia - ZŠ Odorín, ZŠ Matejovce nad Hornádom, ZŠ Poráč, ZŠ Teplička nad Hornádom, ZŠ Jamník. Táto súťaž je zameraná na spoznávanie histórie obcí, umeleckú prezentáciu a  zábavné športové súťaže. Nezanedbateľnou súčasťou tejto aktivity je aj výchova k zdravému životu bez tabaku a drog. Okrem toho spoločne  oslávime Medzinárodný deň detí.
Aktivita sa koná v spolupráci so Spišským osvetovým strediskom v Spišskej Novej Vsi, kultúrnymi zariadeniami Košického samosprávneho kraja a obcami Jamník, Matejovce nad Hornádom, Teplička, Odorín a Poráč.
V tento deň bude žiakom školy udelené  riaditeľské voľno. Žiaci, ktorí budú reprezentovať našu školu sa včas dozvedia potrebné informácie.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?