Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2010/2011 Úspechy malej školy v matematickej súťaži
Úspechy malej školy v matematickej súťaži PDF Tlačiť E-mail
Dňa 18. apríla 2011 sa v priestoroch ZŠ Nejedlého, SNV konalo obvodné kolo  Pytagoriády. Z našej školy po výsledkoch školského kola postúpili štvrtáci Kristínka Kavuličová a Matej Uhrín. A čo myslíte? Ako to dopadlo? Maťko sa stal najlepším riešiteľom v kategórii P4 a obsadil 1. miesto. Dokonca predbehol aj žiakov z  mestských škôl. Kristínka patrila medzi 20 úspešných riešiteľov P4. Súťaže sa zúčastnilo 70 žiakov z  meststkých a dedinských škôl. Viete ako nás potešil úspech týchto našich vzorných žiakov? No neskutočne! Sme malou školou, ale aktívnou, s tými našikovnejšími žiakmi vo viacerých oblastiach.

BLAHOŽELÁME VÁM!!!                                           Vaši pedagógovia a spolužiaci!

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?