Pomáhame Zemi čisto žiť PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia!

Vaše deti – žiaci sa zapojili do celoslovenskej akcie vyhlásenej Ministerstvom životného prostredia „Vyčistime si Slovensko“.

Akcia sa bude konať 20. 4. 2011 / streda/ so začiatkom o 8.00 hod. Trasa podujatia  „Pomáhame Zemi čisto žiť“ povedie od školy popri toku Hornád až k Šikľavej skale. Cieľom akcie je vyčistiť a vytriediť odpad, ktorý sa nachádza na tejto trase. Chceme poukázať spolu s Vami na potrebu čistého, zdravého, kultúrneho životného prostredia v okolí obce.Týmto Vás srdečne pozývame k účasti a pomoci, ktorá nie je povinná, ale vítaná už z dôvodu spomínaného cieľa. V prípade zlého počasia sa termín zmení. O tejto zmene Vás budeme včas informovať. Rodičia, ak sa tejto akcie zúčastníte, prineste si pracovné rukavice. Viac o podujatí sa dočítate na www.denzeme.eu, www.denzeme.sk.

 

                                                           Ďakujeme!     

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?