Domov Aktuálne podujatia - tabuľkový výpis Dopravné ihrisko na školskom dvore
Dopravné ihrisko na školskom dvore PDF Tlačiť E-mail

DP 2021 1DP 2021 2DP 2021 3DP 2021 4DP 2021 5DP 2021 6
21.5.2021 si žiaci našej školy mohli na školskom dvore vyskúšať svoje vedomosti z dopravnej výchovy prakticky. Na vytvorenom dopravnom ihrisku - použitím autíčok, kolobežiek, alebo aj ako chodci preukázali svoje vedomosti v praxi. Ako účastníci cestnej premávky museli dodržiavať dopravné predpisy. Deti vyskúšali ako to asi vyzerá, keď niekto robí vodičský preukaz. Zistili, že aj chodec to na vozovke nemá ľahké, a že každý účastník cestnej premávky musí byť zodpovedný za svoje počínanie. Za svoje praktické zručnosti každý absolvent kurzu dostal osvedčenie.
Zapísala koordinátorka primárnej prevencie

 
Reklamný prúžok