Domov Aktuálne podujatia - tabuľkový výpis Dopravné ihrisko na školskom dvore
Dopravné ihrisko na školskom dvore PDF Tlačiť E-mail

DP 2021 1DP 2021 2DP 2021 3DP 2021 4DP 2021 5DP 2021 6
21.5.2021 si žiaci našej školy mohli na školskom dvore vyskúšať svoje vedomosti z dopravnej výchovy prakticky. Na vytvorenom dopravnom ihrisku - použitím autíčok, kolobežiek, alebo aj ako chodci preukázali svoje vedomosti v praxi. Ako účastníci cestnej premávky museli dodržiavať dopravné predpisy. Deti vyskúšali ako to asi vyzerá, keď niekto robí vodičský preukaz. Zistili, že aj chodec to na vozovke nemá ľahké, a že každý účastník cestnej premávky musí byť zodpovedný za svoje počínanie. Za svoje praktické zručnosti každý absolvent kurzu dostal osvedčenie.
Zapísala koordinátorka primárnej prevencie

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?