Domov Aktuálne podujatia - tabuľkový výpis Projekt o včele s druhákmi
Projekt o včele s druhákmi PDF Tlačiť E-mail

vcely1vcely2vcely3vcely4vcely5vcely6vcely7vcely8vcely9vcely10vcely11vcely12
S druhákmi sme si pripomenuli Deň Zeme projektom o včele. Druháci spolužiakov aj pani učiteľky pozvali ráno prostredníctvom školského rozhlasu. Keďže im téma "včela" bola veľmi blízka, vedeli o nej zaujímavo rozprávať, pretože učivo o včele už preberali na hodinách prvouky. Kvôli KORONAVÍRUSU sme si nemohli na besedu pozvať uja včelára, zahrali sme sa na včelárov sami. Dokonca nám ujo včelár požičal aj jeho včelárske pomôcky. Mali sme veľkú trému, ale podarilo sa to. A tak druháci nesklamali, ale krásne prekvapili.
Zapísala triedna učiteľka 2. ročníka

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?