Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2019/2020 66. Hviezdoslavov Kubín v digitálnom priestore
66. Hviezdoslavov Kubín v digitálnom priestore PDF Tlačiť E-mail
Dve naše úspešné recitátorky, ktoré vyhrali školské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín sa kvôli zlej čarodejnici Korone nezúčastnili obvodného kola v Smižanoch. Využili sme možnosť zapojiť sa do 66. ročníka súťaže HK v digitálnom priestore. Zemplínske osvetové stredisko v Michalovciach nám ponúklo prezentovať dievčatá na internete so súhlasom rodičov. A oni súhlasili, za čo sme veľmi povďačné:-)
Vypočujte si báseň Cibuľa v podaní Milotky Kavuličovej ( 01:52) a text Ako ma tréma dostala v podaní Sabínky Zavadskej ( 57:50).
PRAJEME PRÍJEMNÝ UMELECKÝ ZÁŽITOK!
Tu je link na youtube kanál: https://youtu.be/zyMUQaPQ3aE
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?