Domov Oznamy Archív oznamov Archív oznamov ZŠ šk.r. 2019/2020 Zápis do 1. ročníka - informácia č.2
Zápis do 1. ročníka - informácia č.2 PDF Tlačiť E-mail

Z najnovších informácií ministra školstva vieme, že zápis do 1. ročníka na školský rok 2020/2021 bude prebiehať od 15. do 30. apríla 2020 bez osobnej prítomnosti detí. Musíme minimalizovať stretávanie, takže krízový štáb dal jasné pravidlá. Touto cestou Vás, rodičov budúcich prvákov, chcem veľmi pekne poprosiť, napíšte nám vaše telefónne číslo ( na jedného z rodičov ), aby sme boli spolu v kontakte a vyriešili zápis k spokojnosti všetkých strán. Určite budem hľadať kontakt na Vás aj inou cestou. Meno, priezvisko rodiča a zapisovaného dieťaťa, tel. kontakt zaslať na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .
Urobíme všetko pre to, aby začiatok roka bol pre všetkých hravo zvládnutý.
Ďakujeme za pochopenie!

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?