OZNÁMENIE PDF Tlačiť E-mail

Z dôvodu celospoločenských opatrení k zamedzeniu šírenia ochorenia COVID-19 je škola od 16. marca 2020 do 27. marca 2020_vrátane_ZATVORENÁ. V prípade potreby je možné konaktovať riaditeľku školy na e-mailovej adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. _alebo telefonicky na čísle 0917818422.
Vyučovanie prebieha denne v domácom prostredí. Každá triedna učiteľka zadáva povinnosti pre žiakov spôsobom dohodnutým so zákonnými zástupcami. Prosíme rodičov, aby školským povinnostiam venovali veľkú pozornosť a spoločne s deťmi vypracovávali zadané úlohy. Veríme, že po uplynutí karanteny sa všetko vráti do pôvodného stavu a zažijeme veľa veselých školských chvíľ.
Touto cestou všetkým rodičom vyjadrujeme úprimnú vďaku za spoluprácu a pochopenie. Držte sa!

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?