Domov Oznamy Archív oznamov Archív oznamov ZŠ šk.r. 2019/2020 Verejná vyhláška hlavného hygienika SR
Verejná vyhláška hlavného hygienika SR PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia!
V súlade s verejnou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky bolo vydané ROZHODNUTIE o nariadení opatrenia pri ohrození verejného zdravia podľa § 48 ods. 4 písm. d) zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.Opatrenia ZAKAZUJÚ všetkým fyzickým a právnickým osobám organizovať a usporadúvať hromadné športové, kultúrne, spoločenské či iné podujatia, kde dochádza k zhromažďovaniu ľudí v termíne od 10.03.2020 do 23.03.2020.
V termíne od 10.03.2020 až do odvolania sa všetkým osobám s prechodným alebo trvalým pobytom v SR, ktoré sa vrátili od 10.03.2020 z pobytu na území Čínskej ľudovej republiky, Kórejskej republiky, Iránskej islamskej republiky a Talianskej republiky nariaďuje bezprostredne po návrate oznámiť túto skutočnosť telefonicky alebo elektronicky poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti o následnom postupe v domácom prostredí.
11.03.2020 - NOVÉ INFORMÁCIE
Rušia sa s okamžitou platnosťou - všetky zájazdy, exkurzie žiakov aj učiteľov; lyžiarske zájazdy, školy v prírode a výlety po dobu 14 dní; okresné, krajské a celoštátne kolá súťaží detí a žiakov.
Apelujeme na dodržiavanie hygieny u žiakov a izolovanie žiakov, ktorí sú chorí ( nechať v domácom prostredí a liečiť, neposielať do školy )!!!

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?