Domov Oznamy Archív oznamov Archív oznamov ZŠ šk.r. 2010/2011 POZOR ZMENA !!! Individuálne pohovory a celoškolské RZ
POZOR ZMENA !!! Individuálne pohovory a celoškolské RZ PDF Tlačiť E-mail
Milí rodičia!
Blíži sa polrok školského roka 2010/2011 a s ním aj hodnotenie výsledkov žiakov. Dňa 19.januára 2011 v čase od 14,00 hod. do 16, 30 hod. sa preto budú  konať individuálne pohovory rodičov žiakov a triednych učiteľov jednotlivých ročníkov. V prípade, že Vám stanovený deň a čas nevyhovuje, kontaktujte triedneho učiteľa s možnosťou náhradného termínu. Zároveň Vás chcem požiadať, aby ste nevyužívali na konzultácie dopoludnie, pretože každý triedny učiteľ učí podľa stanoveného rozvrhu do 12,20 a nebude sa naplno venovať konzultácii. O 16, 30 sa uskutoční celoškolské stretnutie rodičov, na ktorom budeme riešiť opakovaný problém školy. Žiadam všetkých rodičov, aby sa na tomto stretnutí zúčastnili.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?