Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2019/2020 Školské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín 2020
Školské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín 2020 PDF Tlačiť E-mail

skolske HK2020 kolo1skolske HK2020 kolo2skolske HK2020 kolo3skolske HK2020 kolo4skolske HK2020 kolo5skolske HK2020 kolo6
Dňa 24. februára 2020 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo postupovej súťaže v prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín. Súťažne vystúpilo 15 žiakov. Obecenstvo tvorili deti z ŠKD. Porota ocenila vystúpenie jednotlivých súťažiacich, ktorí boli na súťaž veľmi dobre pripravení. Prvenstvo za prednes poézie záskala žiačka 4. ročníka Milota Kavuličová. Druhá skončila Nela Piškanderová - 4. ročník. Na treťom mieste sa umiestnila žiačka 3. ročníka Dáša Dzuríková. V próze na prvom mieste umiestnila žiačka 4. ročníka Sabína Zavadská. Na druhom mieste bol žiak 3. ročníka Samuel Bendík. Na treťom mieste sa zhodne umiestnili žiačky 4. ročníka Natália Farkašovská a Kamila Farkašovská. Žiačky umiestnené na prvých miestach budú našu školu reprezentovať na obvodnom kole tejto súťaže v Smižanoch. Prajeme im, aby sa im darilo a držíme im všetci palce.

Zapísala: Mgr. J. Pravlíková

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?