Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2019/2020 Beseda na tému Armáda a vojaci počas II. svetovej vojny
Beseda na tému Armáda a vojaci počas II. svetovej vojny PDF Tlačiť E-mail

druha sv vojna1druha sv vojna2druha sv vojna3druha sv vojna4druha sv vojna5druha sv vojna6druha sv vojna7druha sv vojna8druha sv vojna9druha sv vojna10druha sv vojna11druha sv vojna12
Dňa 12. februára 2020 nám lektori Školy na kolesách u nás na chodbe priblížili život, oblečenie, obuv a celkové fungovanie ľudí účastných v boji II. svetovej vojny. Ich namáhavé a nie pohodlné podmienky vyrozprávali žiakom zážitkovou a jednoduchou rečou, ktorej veľmi ľahko porozumeli aj vďaka určitej dávky odľahčenia, pretože my starší vieme, že krutosť vojny v minulosti nepoznala hranice. Za sprostredkovanie besedy ďakujeme pánovi starostovi.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?