Súťaž v zjazdovom lyžovaní 2020 PDF Tlačiť E-mail

zjazdove2020 lyzovanie1zjazdove2020 lyzovanie2zjazdove2020 lyzovanie3zjazdove2020 lyzovanie5zjazdove2020 lyzovanie6zjazdove2020 lyzovanie4
Každoročne je pre nás pozvanie ZŠ s MŠ Mlynky na súťaž v zjazdovom lyžovaní výzvou, ktorá je spojená s očakávaním či sa podarí priniesť aspoň nejaké umiestnenie. Pritom nám ide iba o príjemný deň strávený spoločne na snehu, na lyžiach, s rodičmi a zážitkami, ktoré sú na prvom mieste. 6. február 2020 bol jeden z tých zážitkových dní, kedy sa udialo aj niečo výnimočné. Podarilo sa nám získať štyri umiestnenia:
Vaneska Schmidtová - 1. ročník - 1. miesto
Damián Balla - 2- ročník - 1. miesto
Filip Balla - 4. ročník - 3. miesto
Karolína Macejková - 4. ročník - 2. miesto
Za tieto výkony musíme samozrejme pochváliť ich osobných trénerov - rodičov. My už len využijeme ich schopnosti, a preto je naďalej vzájomná spolupráca nutná.
Byť horší ako ten druhý v športe neznamená prehru. Znamená vedieť sa zmieriť s tým, naďalej sa zdokonaľovať a zároveň formovať svoje vlastnosti prijať neúspech. Šport je neoddeliteľnou súčasťou detskej výchovy. Školu reprezentovalo 19 žiakov od 1. po 4. ročník.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?