Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2019/2020 Mikuláš zasvietil stromček 6.12.2019
Mikuláš zasvietil stromček 6.12.2019 PDF Tlačiť E-mail

Mikulas obec1Mikulas obec2Mikulas obec3Mikulas obec4Mikulas obec5Mikulas obec6Mikulas obec7Mikulas obec8Mikulas obec9Mikulas obec10Mikulas obec12Mikulas obec11

Je tmavá studená noc._Nikde nikoho._Len úzkou uličkou pomedzi domy kráča on.
Obetavý, štedrý a milostivý darca. Svätý Mikuláš. Mrazivá zima v jeho dychu zanecháva na hustej brade bielu srieň. On sa však usmieva, jeho srdce napĺňa radosť. Nechce byť chválený, ani na rukách nosený. Skromnosť a pokora sú jeho vlastnosťami. Poďakovaním a potešením je pre neho úsmev uplakaného dieťaťa, zronenej ženy či nešťastného otca rodiny.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?