Voda pre život - život pre vodu PDF Tlačiť E-mail

voda pre zivot 20191voda pre zivot 20192voda pre zivot 20193voda pre zivot 20194voda pre zivot 20195voda pre zivot 20196voda pre zivot 20197
Dňa 28.novembra 2019 sa žiak našej školy Adam Bendík zúčastnil slávnostného vyhodnotenia a odovzdávania cien 11. ročníka celoslovenskej súťaže v literárnej tvorbe žiakov prvého stupňa základných a špeciálnych škôl Voda pre život - život pre vodu v Trstenej. Adam sa stal víťazom v 1. kategórii - poézia žiakov 2. ročníka. Cieľom súťaže bolo aby žiaci vlastnou tvorbou vyjadrili svoj postoj k životnému prostrediu, prírode, k vode ako cennej prírodnine. Poslaním súťaže bolo vytvárať základy pre zodpovedný prístup detí k životnému prostrediu. Ďakujeme rodičom za sprevádzanie Adamka na súťaži a vyzdvihnutie ocenenia.
Zapísala koordinátorka environmenálnej výchovy

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?