Som bitkár? Ubližujem kamarátom? PDF Tlačiť E-mail

dracie pytacky 2019 PP1dracie pytacky 2019 PP2dracie pytacky 2019 PP3dracie pytacky 2019 PP4dracie pytacky 2019 PP5dracie pytacky 2019 PP6
Opäť k nám 9. októbra 2019 do školy zavítala p. Liptáková so svojím bábkovým divadlom. Žiaci si pozreli predstavenie Dračie pytačky. Na príbehu draka, ktorý bol rozmaznaný, násilný a nevyspytateľný chcela bábkoherečka poukázať na to, že aj my ľudia sa v určitých situáciách správame presne ako hlavná postava - drak. Žiaci sa mali možnosť do príbehu zapojiť, vyjadriť svoj názor, stanovisko. Pomohli bábkoherečke draka prevychovať. Citlivou formou sa dozvedeli ako sa zachovať, keď nám niekto ubližuje alebo ich blízkym. Deťom bolo vysveltlené, že každý takýto DRAK má šancu na prevýchovu, samozrejme ak si uvedomí, že koná zle. Všetci sa musíme pričiniť o to, aby takých drakov na svete bolo čo najmenej.
Zapísala: koordinátorka prevencie

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?