Môj delfín skákavý - projekt ENV PDF Tlačiť E-mail

delfin 2019 skakavy1delfin 2019 skakavy2delfin 2019 skakavy3delfin 2019 skakavy4delfin 2019 skakavy5delfin 2019 skakavy6
Starší žiaci 3. a 4. ročníka sa v priebehu 4 týždňov od 14. do 28. septembra 2019, každý piatok, stretávali s lektorkou projektu Môj priateľ delfín skákavý. Pani lektorka pútavou formou žiakov oboznámila so spôsobom života týchto cicavcov. Dozvedeli sa veľa informácií o ich správaní sa, ale aj to, že ich najväčším nepriateľom je človek. Človek, ktorý ich zabíja pre trofeje - zuby. Človek, ktorý ich drží v zajatí ako atrakciu, predmet zárobku. Delfín je tvor, ktorý pomáha liečiť chorých. Je to zviera, ktoré patrí do svojho prirodzeného prostredia, do mora, nie do akvária.
Zapísala: koordinátroka environmentálnej výchovy

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?