Didaktické hry 2019 PDF Tlačiť E-mail

diadkticke 2019 hry1diadkticke 2019 hry2diadkticke 2019 hry3diadkticke 2019 hry4diadkticke 2019 hry5diadkticke 2019 hry6
Dňa 11.9.2019 prebehli v našej škole didaktické hry. Začali sme evakuáciou z ohrozeného priestoru školy. Pod vedením pani učiteliek sa žiaci premiestnili do bezpečného priestoru mimo budovy školy. Presun zvládli vo veľmi dobrom čase 1,19 min. Po oätovnom presune do školy prebehla v jej priestoroch teoretická časť. Žiaci sa dozvedeli o riešení mimoriadnych situácií. V zdravotnej výchove o vybavení lekárničky, ošetrení odrenín. Precvičili si ako privolať pomoc odborníkov k zranenému. V dopravnej výchove prebehla beseda na tému verejné dopravné prostriedky a správanie sa v nich. Teoretická časť vystriedala praktická. Po verejných komunikáciách sme sa presunuli na ihrisko. Tu sa plnili ďalšie disciplíny, ktoré preverili ich vytrvalosť a zdatnosť.
Zapísala: vedúca didiaktických hier

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?