Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2018/2019 Futbalový turnaj žiakov 1. stupňa v Bystranoch
Futbalový turnaj žiakov 1. stupňa v Bystranoch PDF Tlačiť E-mail

fut turnaj Bystrany1fut turnaj Bystrany2fut turnaj Bystrany3fut turnaj Bystrany4fut turnaj Bystrany5fut turnaj Bystrany6fut turnaj Bystrany7fut turnaj Bystrany8fut turnaj Bystrany9fut turnaj Bystrany10fut turnaj Bystrany11fut turnaj Bystrany12
Dňa 13. júna 2019 sa žacii školy zúčastnili futbalového turnaja v Bystranoch. Vo svojej skupine zdolali bez jedinej prehry štyroch súperov a tak postúpili do finále o 1. a 2. miesto. Finálovým družstvom im bola ZŠ Komenského zo Smižian, ktorú bez zaváhania zdolali 5:1, a tak sa mohli tešiť z obhajoby 1. miesta. Najlepším hráčom turnaja sa stal Filip Balla, no musíme pochváliť aj brankára Tomáša Čuja, ktorý obetavo vyrazil niekoľko lôpt spred bránky. Blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?