Otvorená hodina SZUŠ Odorín PDF Tlačiť E-mail

otvorena hodina ZUS Odorin1otvorena hodina ZUS Odorin2otvorena hodina ZUS Odorin3otvorena hodina ZUS Odorin4otvorena hodina ZUS Odorin5otvorena hodina ZUS Odorin6otvorena hodina ZUS Odorin7otvorena hodina ZUS Odorin8otvorena hodina ZUS Odorin9otvorena hodina ZUS Odorin10otvorena hodina ZUS Odorin11otvorena hodina ZUS Odorin12
Dnes, 13. mája 2019,_nás svetom hudobných nástrojov sprevádzali pedagógovia a deti Súkromnej základnej umeleckej školy Odorín. V otvorenej hodine predstavili hru na klavír, akordeón, gitaru a husle. Nechýbal sólový spev, ktorému sa venujú v spomínanej umeleckej škole. Ak máte záujem svoje deti zapísať do ZUŠ-ky, tak 13. mája a 14. mája 2019 sa od 14:00 hod do 17:00 hod. konajú prijímacie skúšky do hudobného, tanečného a výtvarného odboru.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?