Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2018/2019 Veľkonočná tvorivá dielňa a zábava v Alex parku
Veľkonočná tvorivá dielňa a zábava v Alex parku PDF Tlačiť E-mail

muzeum Smizany alex park1muzeum Smizany alex park2muzeum Smizany alex park3muzeum Smizany alex park4muzeum Smizany alex park5muzeum Smizany alex park6muzeum Smizany alex park7muzeum Smizany alex park8muzeum Smizany alex park9muzeum Smizany alex park10muzeum Smizany alex park11muzeum Smizany alex park12
Dnes, 9. apríla 2019, sme celá škola navštívili Národopisné múzeum v Smižanoch, kde bola pre nás pripravená veľkonočná tvorivá dielňa spojená s prezentáciou zvykov v jarnom období. Žiaci videli stálu expozíciu múzea, ktorá zahŕňa život, prácu a oblečenie ľudí v minulosti. Dve náučné hodinky sme vyplnili aj ozdobením vajíčok rôznymi technikami.
Po múdrych slovách p. lektorky dobre padla zábava v Alex parku v Spišskej Novej Vsi. Čo myslíte, ktorou návštevou sme im urobili viac radosti?

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?