Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2018/2019 Umelecké slovo v Galérii umelcov Spiša v SNV
Umelecké slovo v Galérii umelcov Spiša v SNV PDF Tlačiť E-mail

okresne kolo HK 20191okresne kolo HK 20192okresne kolo HK 20193okresne kolo HK 20194
Silný umelecký zážitok sme zažili_4. apríla 2019 v Galérii umelcov Spiša v Spišskej Novej Vsi na okresnom kole recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. Školu reprezentovala žiačka 3. ročníka Sabínka Zavadská, ktorá ako dievčatko z Bullerbynu predniesla prózu od autorky Astrid Lindgrenovej. Nezískali sme ocenenie, ale povzbudením bola pochvala za talent, ktorý je potrebné naďalej rozvíjať a zdokonaľovať. Už len to, že sme sa zúčastnili okresného kola bolo pre nás veľkým povzbudením.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?