Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2018/2019 Úspešné obvodné kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín
Úspešné obvodné kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín PDF Tlačiť E-mail

HK obvod1HK obvod2HK obvod3HK obvod4HK obvod5HK obvod6
Nelka a Sabínka sú žiačky 3. ročníka našej školy. Úspešne sa prebojovali cez triedne a školské kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín, a preto dostali možnosť ukázať svoje umelecké schopnosti na obvodnom kole v Kaštieli v Smižanoch dnes, 14. marca 2019. Ich prejav je veľmi pekný, pretože ich baví prednášať a hrať všelijaké roly. Pochvalou nešetrili ani v Smižanoch, kde sa podarilo Sabínke Zavadskej získať krásne 2. miesto a postup do okresného kola, ktoré sa bude konať 4.apríla 2019 v Galérii umelcov Spiša. Obe však reprezentáciu školy zobrali veľmi vážne a my, učiteľky, sme im za to vďačné.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?