Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2018/2019 Učili sme sa hrať a tvoriť rozprávku
Učili sme sa hrať a tvoriť rozprávku PDF Tlačiť E-mail

tvorime rozpravku1tvorime rozpravku2tvorime rozpravku3tvorime rozpravku4tvorime rozpravku5tvorime rozpravku6
Dňa 13. 3. 2019, v marci - mesiaci kníh, sme v spolupráci s profesionálnym experimentálnym divadlom Crocus učili žiakov ako sa tvorí rozprávka. Postupným prechádzaním cez hercov, režiséra, kulisárov, zvukárov sme vytvorili rozprávku O kačke Rapotačke.
Žiakom tento postup vôbec nebol neznámy, pretože všetkým si prejdú pri nácviku našich školských kultúrnych programov. P. riaditeľka divadla nešetrila pochvalami pre žiakov. Divadelníkom z Košíc sa páčilo prostredie našej školičky. ĎAKUJEME!

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?