Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2018/2019 Školské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín 2019
Školské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín 2019 PDF Tlačiť E-mail

skolske HK1skolske HK2skolske HK3skolske HK4skolske HK5skolske HK6
Utorokové popoludnie, 12. marec 2019, bolo viac umelecké ako inokedy. To preto, lebo sa konalo školské kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín 2019. 19 žiakov, ktorí postúpili z triednych kôl svoj rečnícky prejav ukázali pred porotou, ktorej vládla p. knihovníčka z Obecnej knižnice v Jamníku. Teší nás, že po skončení súťaže nám i žiakom bola udelená pochvala za kvalitnú úroveň recitátorov. My si vážime, že prichádza medzi nás už niekoľko rôčkov a pomáha nám vychovávať malých čitateľov. Do obvodného kola postúpila s poéziou žiačka 3. ročníka Nelka Piškanderová. S prózou tiež tretička Sabínka Zavadská. Obe získali 1. miesto.
2. miesto - Milotka Kavuličová, Bianka Farkašovská, Samko Bendík
3. miesto - Damián Okuľár, Natálka Farkašovská
BLAHOŽELÁME VŠETKÝM, JE RADOSŤ VÁS POČÚVAŤ!

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?