Milé poďakovanie za spoluprácu PDF Tlačiť E-mail

ocenenie DsSH1ocenenie DsSH2ocenenie DsSH3ocenenie DsSH4ocenenie DsSH5ocenenie DsSH6ocenenie DsSH8ocenenie DsSH7
Dňa 8. marca 2019 sa v podkroví Divadla spod Spišského hradu udiali veci milé, pre ďalšiu prácu s deťmi povzbudzujúce. Bábkoherečka Iva Liptáková oceňovala školy, ktoré jej umožnili vstúpiť do života detí za obdobie 25 rokov pôsobenia divadla. Čo sme si všimli pri odovzdávaní ďakovných listov, boli sme jedinou základnou školou z blízkeho okolia, zvyšok ocenených tvorili materské školy. Je nám cťou spolupracovať, pretože jej bábkové predstavenia boli a sú vždy poučné, kvalitne spracované s vlastnoručne vyrobenými bábkami. Veríme, že tak výborná spolupráca bude pokračovať i v ďalších rokoch jej tvorivej literárnej práce. ĎAKUJEME IVA!

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?