Karneval s rozprávkou 2019 PDF Tlačiť E-mail

karneval uvod1karneval uvod2karneval uvod3karneval uvod4karneval uvod5karneval uvod6karneval uvod7karneval uvod8karneval uvod9karneval uvod10karneval uvod11karneval uvod12
Dňa 2. marca 2019 sme sa ocitli vo svete rozprávok a filmu. Karnevalová párty sa začala tancom každej triedy, ktorý sme so žiakmi poctivo trénovali. Vzácna návšteva, Ujo Ľubo, zabávač a spevák predstavil detské masky a môžeme povedať, že bol výborný. Okrem toho deti a ich rodičov rozveselil svojím humorom, čiže tréma opadla veľmi rýchlo. Naši najmenší prváci sa ocitli v rozprávke Janko Hraško, ktorou boli rozprávkovo pasovaní za riadnych školákov. 12 malých hráškov, súrodencov z jednej triedy, plnilo pripravené úlohy a veda to nebola žiadna. Triedna učiteľka Zuzanka Hraškovie ich vedie správnou kamarátskou cestičkou, na ktorej je potrebné sa popasovať aj s problémom. Tak veru.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?