Korčuľovanie nás baví PDF Tlačiť E-mail

korculovanie1korculovanie2korculovanie3korculovanie4korculovanie5korculovanie6korculovanie7korculovanie8korculovanie9korculovanie10korculovanie11korculovanie12
Snahou pedagogického kolektívu ZŠ Jamník 184 je, aby si žiaci počas štyroch rokov dochádzky vyskúšali lyžovať, plávať, školu v prírode a aj korčuľovať. Sme vďačné aj za klzisko, ktoré máme v obci. Telesná a športová výchova sa potom sústreďuje na jeho využitie. V tomto školskom roku nám bolo ponúknuté bezplatné používanie vedľajšej ľadovej plochy Zimného štadióna v Spišskej Novej Vsi. Rodičov sme odbremenili aj finančne, pretože cestovné od 28. do 30. januára 2019 bolo hradené školou. Počas spomínaných dní nás každý deň čakalo krásne a rovné zrkadlo, na ktorom nám čas ubiehal veľmi rýchlo. V posledný deň každý malý korčuliar dostal uznanie za odvahu naučiť sa korčuľovať, byť vonku a otužvať svoje zdravie.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?