Školský klub detí spieva PDF Tlačiť E-mail

SKD 2018 spieva1SKD 2018 spieva2SKD 2018 spieva3SKD 2018 spieva4SKD 2018 spieva5SKD 2018 spieva6
12. apríl 2018 sa celý niesol v duchu ľudových tradícií a spevu. V popoludňajších hodinách deti súťažili v speve ľudovej piesne, ktorú si každý vybral sám či za pomoci rodiča. Aby bola atmosféra dokonalá v hre na harmonike sa predviedli Kiko a Paťo, znalci bielych a čiernych klávesových gombíkov. Koľko rôznorodých ľudových piesní sme si vypočuli aj zaspievali. K výhre bolo potrebné vystupovať bez strachu, s istotou a kvalitným spevom. Musíme pochváliť, že odvaha nechýbala mnohým, no nemohli vyhrať všetci. Porota udelila najviac hlasov Emke Hovancovej, Milotke Kavuličovej, Damiánovi Okuľárovi a Matúšovi Sanetrikovi. Je teda isté, že získali postup na Jamnícke leto, kde vystúpia so svojimi piesňami.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?