Týždeň zdravia a pohybu PDF Tlačiť E-mail

tyzden pohybu zdravia1tyzden pohybu zdravia2tyzden pohybu zdravia3tyzden pohybu zdravia4tyzden pohybu zdravia5tyzden pohybu zdravia6tyzden pohybu zdravia7tyzden pohybu zdravia8tyzden pohybu zdravia9tyzden pohybu zdravia10tyzden pohybu zdravia11tyzden pohybu zdravia12
Týždeň od 23. do 30. septembra 2017 sme venovali pohybovým aktivitám v rámci Európskeho týždňa športu a Národného akčného plánu v prevencii obezity na roky 2015 -2025. Vychádzajúc z plánu sme organizovali turnaj vo vybíjanej, ktorý bol zároveň tréningom pred súťažou, ktorá nás v novembri čaká. V stredu sme sa prechádzali parkom v Markušovciach, zbierali gaštany a užívali si babie leto. V piatok si každý doniesol ovocie alebo zeleninu na zdravú desiatu a koordinátorka prevencie nám porozprávala príbeh O Agátke, ktorá nechcela jesť ovocie. Pesnička Mira Jaroša priniesla do srdiečok radosť a úsmev na tvári.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?