Sme súčasťou obecných podujatí PDF Tlačiť E-mail

zvierata darovanie krv1zvierata darovanie krv2zvierata darovanie krv3zvierata darovanie krv4zvierata darovanie krv5zvierata darovanie krv6zvierata darovanie krv7zvierata darovanie krv8zvierata darovanie krv9zvierata darovanie krv10zvierata darovanie krv11zvierata darovanie krv12
Sme tam, kde nás pozvú, kde sa chvália našou prácou, výtvarnými prácami z vyučovacích hodín alebo krúžkovej činnosti. Červený kríž, jeho členky, organizovali 13.októbra 2017 Jamnícku kvapku krvi. Boli sme svedkami, že je veľa ľudí, ktorí pomáhajú, darujú krv pre úplne cudzie osoby, pretože to takto cítia a pocit pomoci ich napĺňa natoľko, že darujú vzácnu tekutinu z roka na rok a nezištne. V ten istý deň sme boli súčasťou Výstavy drobnochovateľov, na ktorej vystavovali domáce zvieratá. Škoda, že ich vidieť na dedinských dvoroch čoraz menej. V suteréne školy boli prezentované výrobky obyvateľov Jamníka. Malí výtvarníci predstavili práce na tému Jeseň a jej plody.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?