Domov Oznamy Archív oznamov Archív oznamov ZŠ šk.r. 2017/2018 Ako ten čas letí, začíname školský rok 2017/2018
Ako ten čas letí, začíname školský rok 2017/2018 PDF Tlačiť E-mail

Ako ten čas utiekol
u babičiek, u dedkov.
Dohorela vatra.
Dobre bolo v Tatrách.
Ďalšie leto počká si.
Kalendár má odkazy
Emke, Miške, Jakubkovi:
"Nech sa páči šup do školy."
Naozaj, leto končí a mesiac september zvoláva svojich žiakov do školy. Brána našej školičky sa otvorí 4. septembra 2017 (pondelok) o 8:30 hod. a na školskej chodbe slávnostne privítame všetkých oddýchnutých, usmievavých a vyparádených školákov.
Zoberte si so sebou aj tašky, pretože zopár pracovných zošitov dostanete, nejaký papierik a pero na poznámky či pokyny. Prváci prídu v doprovode rodičov, ktorí ich sprevádzajú aj do triedy, kde im triedna učiteľka porozpráva všetko najdôležitejšie.
TEŠIA SA NA VÁS PANI UČITEĽKY A PANI VYCHOVÁVATEĽKA ŠKD!

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?