Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2016/2017 Prevzali sme si ocenenie vo výtvarnej súťaži
Prevzali sme si ocenenie vo výtvarnej súťaži PDF Tlačiť E-mail

vytvarna sutaz 2017 ornamnet1vytvarna sutaz 2017 ornamnet2vytvarna sutaz 2017 ornamnet3vytvarna sutaz 2017 ornamnet4vytvarna sutaz 2017 ornamnet5vytvarna sutaz 2017 ornamnet6
V jeseni 2016 bol vyhlásený 0. ročník súťaže neprofesionálnej tvorby v kreslení a maľovaní ornamentu žiakmi a pedagógmi okresu Spišská Nová Ves pod názvom SLOVENSKÝ ORNAMENT OČAMI SPIŠIAKOV. Pod vedením Mgr. Oľgy Liptákovej žiaci z výtvarného krúžku nakreslili niekoľko krásnych prác, ktoré boli zaslané do spomínanej súťaže. A oplatilo sa. Práca prváčky Sabínky Zavadskej zaujala porotcov a udelili jej 1. miesto v kategórii žiakov 1. - 4. ročníka. Naša škola - výtvarníci z krúžku - získali mimoriadnu cenu Národopisného múzea v Smižanoch a p. riaditeľka získala ocenenie v kategórii pedagóg. Keďže sme v deň oceňovania 27.júna 2017 výletovali, odmeny za všetkých ocenených prevzal ocko našej Sabínky, za čo mu veľmi pekne ďakujeme. ZA PRÁCU VO VÝTVARNOM KRÚŽKU PATRÍ POĎAKOVANIE MALÝM UMELCOM A VERÍME, ŽE SI V BUDÚCOM ŠKOLSKOM ROKU VYMAĽUJÚ OPAŤ NEJAKÉ OCENENIE.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?