Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2016/2017 Lúčili sme sa s najstaršími žiakmi školy
Lúčili sme sa s najstaršími žiakmi školy PDF Tlačiť E-mail

rozlucka 2017 stvrtaci1rozlucka 2017 stvrtaci2rozlucka 2017 stvrtaci3rozlucka 2017 stvrtaci4rozlucka 2017 stvrtaci5rozlucka 2017 stvrtaci6rozlucka 2017 stvrtaci7rozlucka 2017 stvrtaci8rozlucka 2017 stvrtaci9rozlucka 2017 stvrtaci10rozlucka 2017 stvrtaci11rozlucka 2017 stvrtaci12

Dňa 22. júna 2017 sa štvrtáci, najstarší žiaci školy, lúčili so školou, triednou učiteľkou, vyučujúcimi, tetou školníčkou a kuchárkami. V našej školičke sa naučili prvým povinnostiam, školskému režimu, zrodili sa dôležité priteľstvá a naučili sa všetko, čo im prvý stupeň základnej školy mal možnosť dať. Ponúkame vám kúsok z ich príhovoru, ktorý rozcitlivel nemálo prítomných:

"....veru, bolo to pred štyrmi rokmi, keď sme prvý raz zasadli do školských lavíc, kde nás čakal Šlabikár a matematika. Po prelúskaní prvých písmen a čísel sme objavili nové svety. Zrazu sme si vedeli zrátať, čo stojí čokoláda so zmrzlinou, prečítať prvú knihu, napísať prvý list.
Roky rýchlo plynuli jeden za druhým a my sme dychtivo vpíjali do seba vedomosti zo všetkých oblastí. Mali sme svoj obľúbený predmet, triedna učiteľka sa stala pre nás druhou mamou, tak isto láskavou, chápajúcou a odpúšťajúcou drobné prehrešky ako vlastná mama. Bola prísna ale spravodlivá. No nielen ona, všetci, ktorí sa o nás počas celého štúdia starali si zaslúžia našu úctu a vďaku.
Ale roky sa zastaviť nedajú. Ani vrátiť späť - iba v pekných spomienkach. Veríme, že aj keď vyletíme z tohto hniezda, budeme sa sem vracať a deliť sa s Vami o nové zážitky. Po celý čas ste sa usilovali vychovať z nás ozajstných ľudí. Želáme si len jedno, aby ste o každom z nás mohli vždy hovoriť ako o človeku s veľkým Č".
ZO ŠKOLY ODCHÁDZA ÚSPEŠNÝ MLADÝ ČLOVEK, KTORÝ BUDE VO VEĽKOM SVETE BOJOVAŤ SÁM ZA SEBA.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?