Deti a cudzí ľudia PDF Tlačiť E-mail

cudzi ludia 2017 koordinator2cudzi ludia 2017 koordinator1cudzi ludia 2017 koordinator3cudzi ludia 2017 koordinator4cudzi ludia 2017 koordinator5cudzi ludia 2017 koordinator6

Dňa 20.apríla 2017 sa žiaci našej školy zúčastnili prednášky na tému "Deti a cudzí ľudia", ktorá mala u nich podnietiť to, aby si uvedomili, že aj keď sa k nim neznámy človek správa milo a láskavo, nemusí to znamenať, že je človekom s dobrými úmyslami. Žiakom bolo vysvetlené, že nástarhy na nich číhajú aj vo virtuálnom svete. Samozrejme, že nie je vhodné, aby dieťa bez účasti dospelého navštevovalo internetové stránky samo, bez kontroly, pretože jeho zvedavosť je príliš veľká a ešte nevie dostatočne triediť informácie.

Zapísala: Mgr. Mária Bodnárová, koordinátor prevencie

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?