Dopoludnie v obecnej knižnici PDF Tlačiť E-mail

obecna kniznica 2017 marec1obecna kniznica 2017 marec2obecna kniznica 2017 marec3obecna kniznica 2017 marec4obecna kniznica 2017 marec5obecna kniznica 2017 marec6

Čítanie s porozumením je základom pre kvalitné spracovanie podávaných informácií, pomáha zvládať pravopis, poteší človečiu dušu príbehom s dobrým koncom. Vzťah ku knihe sa vyvíja v detstve. A to bol jeden z dôvodov návštevy Obecnej knižnice v Jamníku a zároveň stretnutie s pani knihovníčkou E. Topoliovou, ktorá žiakom 27. marca 2017 ochotne vysvetlila čo je knižnica, ako hľadať na polici plnej kníh, ktoré knihy sú vhodné pre malého čitateľa a veľa iných zaujímavých užitočných informácií. Ďakujeme p. Topoliovej za to, že svoj voľný čas venovala deťom a bola ochotná veľa a veľa rozprávať.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?