Dopravná výchova v ŠKD PDF Tlačiť E-mail

dopravna vychova SKD2dopravna vychova SKD1dopravna vychova SKD3dopravna vychova SKD4dopravna vychova SKD5dopravna vychova SKD6

Autíčko na ovládanie má či mal snáď každý chlapec. Ovládať ho, to je ako byť veľkým šoférom ako ocko. 21. marca 2017 chlapci prihlásení do súťaže museli zvládnuť niekoľko dopravných úloh, aby boli pochválení a odmenení za rýchlosť, bystrosť, šikovnosť a obratnosť. Každý súťažiaci odpovedal na dve teoretické otázky z dopravnej výchovy, prešiel pripravenú cestičku podľa predpisov a vonku na dvore musel zvládnuť slalomovú dráhu v čo najkratšom čase. Každý malý vodič získal diplom a vecnú cenu za vedomosti a zručnosti, ktoré predviedol pred skúšajúcou p. vychovávateľkou.

 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?