Domov Oznamy Archív oznamov Archív oznamov ZŠ šk.r. 2015/2016 Olympijské festivaly Slovenska u nás v Jamníku
Olympijské festivaly Slovenska u nás v Jamníku PDF Tlačiť E-mail
Dňa 19. mája 2016 ( štvrtok ) sa na futbalovom ihrisku OTJ Jamník, koná detská olympiáda OLYMPIJSKÉ FESTIVALY SLOVENSKA. Pozvánky dostalo 17 škôl, z ktorých budú vybraní žiaci súťažiť v skoku do diaľky, v hode plnou loptou, v behu na 50 m, vo vytrvalostnom behu a štafete. Malí umelci, ktorí sa zúčastnili výtvarnej sprievodnej súťaže "Športujeme pod letným slnkom" a ich práce získali niektoré z prvých troch miest budú slávnostné odmenení práve na tomto podujatí. Za veľkej pomoci sponzorov a organizátorov bude tento 12. ročník určite zážitkom pre zúčastnených ale aj pre divákov.
Program OFS:
8:00 - 9:00 - prezentácia škôl
9:00 - slávnostné otvorenie, nástup športovcov, zaplálenie ohňa, sľuby športovcov a rozhodcov, vyhodnotenie výtvarnej súťaže
9:30 - začiatok súťaží
12:30 - vyhodnotenie výsledkov, záverečný ceremoniál
plagat_OFS1
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?