Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2015/2016 Prvé aktivity školy - didaktické hry 2015
Prvé aktivity školy - didaktické hry 2015 PDF Tlačiť E-mail
didakticke_hry1didakticke_hry2didakticke_hry3didakticke_hry4didakticke_hry5didakticke_hry6
Poslaním didaktických hier je zamerať sa na prípravu žiakov, ich činnosť a konanie v prípade vzniku mimoriadnej situácie ako je napr.vhodné správanie sa počas búrky, požiaru či povodní. Okrem toho sa žiaci zdokonaľajú v orientácii počas vychádzky v blízkej prírode, ktorej súčasťou je určovanie svetových strán, pozorovanie členitosti krajiny a podobných poznatkov, ktoré sú súčasťou teoretického vyučovania v predmete vlastiveda, prírodoveda a prierezovej témy Ochrany života a zdravia. V tomto školskom roku sa dňa 14.09.2015zúčastnili hier žiaci pod vedením triednych učiteliek a pani vychovávateľky.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?