Talentmánia v ŠKD PDF Tlačiť E-mail
talentmania_2015_skd1talentmania_2015_skd2talentmania_2015_skd3talentmania_2015_skd4talentmania_2015_skd5talentmania_2015_skd6
Program televízie v poslednej dobe zahŕňa určité množstvo relácií, v ktorých zúčastnení ukazujú, pýšia sa vystúpením a predstupujú pred porotu, aby im predviedli svoj talent. Je zrejmé, že aj naše deti tieto relácie poznajú a vnímajú ich nedtradične, zaujímavo a dych vyrážajúco. Práve talent bol spúšťačom organizovania Talentmánie v ŠKD. Odvážni žiaci dňa 30.septembra 2015 predviedli šikovné ukážky toho, čo ich baví, v čom sú výnimoční a s čím nemajú problém prestúpiť pred porotu, ktorú tvorili p. učiteľky a p. vychovávateľka. Srdce nedá vybrať tých naj, naj, naj , a preto každému bolo dopriané byť odmeneným veselým diplomom a tvorivým popoludním.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?