Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2015/2016 Kde bolo, tam bolo, žila raz jedna sliepočka Rabona a húska Zuzka...
Kde bolo, tam bolo, žila raz jedna sliepočka Rabona a húska Zuzka... PDF Tlačiť E-mail
vystava_2015_ZS1vystava_2015_ZS2vystava_2015_ZS3vystava_2015_ZS4vystava_2015_ZS5vystava_2015_ZS6
Rozprávky o zvieratkách poočúvajú žiaci na hodinách literárnej výchovy pravidelne. Zvieracie postavičky rozprávajú, správajú sa ako ľudia. Na 7. výstave králikov, holubov, hydiny a exotického vtáctva dňa 16.októbra 2015 však žiadny zvierací tvor k nám neprehovoril. Ani nemohol. Neboli sme v rozprávke, ale v skutočnej zvieracej ríši. Najväčšiu pozornosť pútal zajačik, ktorý sedel na stoličke a vítal všetkých návštevníkov výstavy. Aj sme si ho pohladkali. Šikovné rúčky žiakov výtvarného krúžku a Šikovníčka prispeli výrobkami s motívom jesene.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?