Som módna návrhárka PDF Tlačiť E-mail
modne_navrharky1modne_navrharky2modne_navrharky3modne_navrharky4modne_navrharky5modne_navrharky6modne_navrharky7modne_navrharky8modne_navrharky9modne_navrharky10modne_navrharky11modne_navrharky12
Skoro každé dievča sa rado oblieka, stojí pred zrkadlom a hľadá vhodnú blúzku k červenej sukni či károvanú košeľu k rifliam. Nehovoriac o vážnosti pri slávnostných podujatiach, na ktoré je potrebné upraviť účes a prispôsobiť šaty.
Naše dievčatá dňa 2. marca 2016 v súťaži Som módna návrhárka ukázali svoju nápaditosť a estetické cítenie pre vyžrebovanú tému:
IDEM DO ŠKOLY V ZIME
LÚČIM SA SO ŠKOLOU
IDEM ŠPORTOVAŤ
SPOLOČENSKÉ ŠATY PRE DIEVČA
SPOLOČENSKÝ ODEV PRE CHLAPCA
POSEDENIE V CUKRÁRNI
IDEM NA KARNEVAL
Na druhý deň všetci žiaci školy hlasovali za najkrajší módny výtvor. Každá malá návrhárka bola odmenená sladkosťou a diplomom s chválou za originálny módny návrh. Anetka G. z 2. ročníka a Kamilka K. zo 4. ročníka bola dvojica s najväčším počtom hlasov za spracovanie témy IDEM NA KARNEVAL. Šikulky sú tie dievky :-).
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?