Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2014/2015 Súťažili sme na Jamníckom lete 2015
Súťažili sme na Jamníckom lete 2015 PDF Tlačiť E-mail
jamnicke_leto1jamnicke_leto2jamnicke_leto3jamnicke_leto4jamnicke_leto5jamnicke_leto6
2. ročník Jamníckeho leta bol opäť veľmi akčný a zábavný. O kultúrny program sa postaral p. starosta o športové súťaženie učiteľky základnej a materskej školy. O súťažiacich nebola núdza. Beh okolo kostola, jazda hore dedinou na kolieskových korčuliach boli určené pre žiakov ZŠ. Prekážková dráha a fúrikovanie okolo mét patrili výslovne detičkám z materskej školy. A snažili sa veru všetci. Celé podujatie otvoril p. starosta a náš Jakub Novák, ktorý sa všetkým prítomným prihovoril v spišskom nárečí:
V tim Jamniku bars je šveto,
kazdi rok še tu kona Jamnicke leto.

Dobre ludze tuna žiju,
neznam co to oni tu piju.

Stretnu še tu v sobotu,
zanehaju robotu.

Šak zabavic še im treba,
aj keby nebulo na hleba.

Zasuťaža, potancuju,
pokľebeca, poscažuju.

Každi rok tu zabava,
tancuje še do rana.
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?