Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2014/2015 Oceňovanie športových aktivít ZŠ, MŠ a jednotlivcov 2015
Oceňovanie športových aktivít ZŠ, MŠ a jednotlivcov 2015 PDF Tlačiť E-mail
ocenovanie_sport1ocenovanie_sport2ocenovanie_sport3ocenovanie_sport4ocenovanie_sport5ocenovanie_sport6
Úspešný mladý človek, pomáhajúci rodič a akčná učiteľka je tá najlepšia kombinácia pre získanie úspechu v rozličných aktivitách. My sme sa takýmto ochotným a pomáhajúcim ľuďom poďakovali dňa 17. júna 2015 na oceňovaní športových aktivít za školský rok 2014/2015 v Hrabušiciach v hoteli Slovenský raj. Ocenenými boli pedagógovia, rodičia i žiaci. Medzi dospelákov patrili Ľubomíra Gálová, Zuzana Combová, Miroslav Kavulič, Martin Ruman. Za výborné športové úspechy počas štyroch rokov v ZŠ Jamník 184 boli slávnostne odmenení Oliver Farkašovský a Viliam Farkašovský. Pohár za 1. miesto vo Vedomostnej súťaži o olympizme prevzali súťažiaci Sofia Rumanová, Lukáš Bučak a Jakub Novák. V hodnotení najaktívnejších škôl v oblasti športu sme v tomto školskom roku prevzali pohár za 2. miesto zo 16 škôl združených v SŠÚ Smižany. BLAHOŽELÁME!
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?