Domov Oznamy Archív podujatí Archív podujatí ZŠ šk.r. 2014/2015 Beseda s príslušníkom Policajného zboru SR
Beseda s príslušníkom Policajného zboru SR PDF Tlačiť E-mail
beseda_policajt1beseda_policajt2beseda_policajt3beseda_policajt4beseda_policajt5beseda_policajt6
Dňa 11.júna 2015, teda dnes, nás navštívil príslušník Policajného zboru z Obvodného oddelenia PZ v Markušovciach. Zavolali sme si ho preto, aby nám vysvetlil, čo sa smie a čo nie. Rozprával nám na tému drobné krádeže, písanie na sociálnych sieťach a iné nebezpečenstvá, s ktorými môžu prísť deti do styku a narobiť tak svojím rodičom či učiteľom šarapatu. Snahou p. policajta bolo žiakov poučiť o možných dôsledkoch ich drobných prehreškov. Beseda žiakov zaujala natoľko, že sa zapájali do rozhovoru, a tým prezradili aj svoje tajnosti, o ktorých sme ani len netušili a verte ani vy netušíte. V závere nám priblížil prácu policajta, jeho pracovné nástroje, ktoré používa a nosí pri sebe. Veď heslo PZ znie: "Pomáhať a chrániť. "
 
Reklamný prúžok

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?